دانلود فایل(دانلود پاورپوینت ادبیات ( زندگینامه استاد شهریار )۱۳ اسلاید(قابل ویرایش))

دانلود پاورپوینت ادبیات ( زندگینامه استاد شهریار )۱۳ اسلاید(قابل ویرایش)|50581790|brm41001328|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان دانلود پاورپوینت ادبیات ( زندگینامه استاد شهریار )۱۳ اسلاید(قابل ویرایش) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت ادبیات ( زندگینامه استاد شهریار )


۱۳ اسلاید


محمدحسین شهریار


برای دیگر معانی به شهریار (ابهام‌زدایی) رجوع نمائید.


محمدحسین شهریار


زمینه فعالیت شاعر و ادیب


تولد ۱۲۸۵


تبریز، ایران


مرگ ۱۳۶۷


تهران


سید محمدحسین بهجت تبریزی (۱۲۸۵ - ۲۷ شهریور ۱۳۶۷) متخلص به شهریار (قبل از آن بهجت) شاعر ایرانی بود که شعرهایی به زبان‌های فارسی و ترکی آذربایجانی دارد. از شعرهای معروف او می‌توان به «علی ای همای رحمت» و «آمدی جانم به قربانت» به فارسی و «حیدر بابایه سلام» (به معنی سلام بر حیدر بابا) به ترکی آذربایجانی اشاره کرد. روز وفات این شاعر در ایران روز ملی شعر نام‌گذاری شده‌است.


زندگی


شهریار به سال ۱۲۸۵ درتبریز متولد شد.دوران طفولیت خود را در روستای مادری قایش قورشاق و روستای پدری خشکناب در بخش قره‌چمن آذربایجان ایران سپری نمود . پدرش حاج میر آقا خشکنابی نام داشت که در تبریز وکیل بود. پس از پایان سیکل اول متوسطه در تبریز در سال ۱۳۰۰ برای ادامهٔ تحصیل از تبریز به تهران رفت و در مدرسهٔ دارالفنون (تا ۱۳۰۳) و پس از آن در رشتهٔ پزشکی ادامهٔ تحصیل داد. حدود شش ماه پیش از گرفتن مدرک دکتری «به علل عشقی و ناراحتی خیال و پیش‌آمدهای دیگر» ترک تحصیل کرد (زاهدی ۱۳۳۷، ص ۵۹). پس از سفری چهارساله به خراسان برای کار در ادارهٔ ثبت اسناد مشهد و نیشابور، شهریار به تهران بازگشت و به سال ۱۳۱۵ در بانک کشاورزی استخدام و پس از مدتی به تبریز منتقل شد. بعدها دانشگاه تبریز وی را يکی از پاسداران شعر و ادب ميهن خواند و عنوان استاد افتخاری دانشکده ادبيات تبريز را نیز به وی اعطا نمود شهریار پس از انقلاب ۱۳۵۷، شعرهایی در مدح نظام جمهوری اسلامی و مسئولین آن، از جمله روح الله خمینی و سید علی خامنه‌ای و نیز اکبر هاشمی رفسنجانی (انتشار پس از مرگ شهریار)سرود.مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت دیدگاه موضوعی و دیسیپلینی در برنامه درسی🔗پاورپوینت فرادیدگاهها یا دیدگاههای فراگیر در برنامه درسی🔗راهبردهای توسعه گردشگری روستایی و جاذبه توریستی🔗مبانی نظری راهبردهای توسعه گردشگری روستایی و جاذبه توریستی🔗پروپوزال راهبردهای توسعه گردشگری روستایی و جاذبه توریستی🔗پرسشنامه راهبردهای توسعه گردشگری روستایی و جاذبه توریستی🔗تاثیر نقش پرستیژ، اعتبار و تصویر برند با توجه به ریسک و کیفیت درک شده بر روی قصد خرید مجدد مشتریان🔗مبانی نظری تاثیر نقش پرستیژ، اعتبار و تصویر برند با توجه به ریسک و کیفیت درک شده بر روی قصد خرید مجدد مشتریان🔗پروپوزال تاثیر نقش پرستیژ، اعتبار و تصویر برند با توجه به ریسک و کیفیت درک شده بر روی قصد خرید مجدد مشتریان🔗پرسشنامه تاثیر نقش پرستیژ، اعتبار و تصویر برند با توجه به ریسک و کیفیت درک شده بر روی قصد خرید مجدد مشتریان🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد به برند 60 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد مشتری به برند 60 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت از برند 61 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق برند و وفاداری به آن 81 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق رفتار خرید مصرف کننده 60 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق قصد خرید مجدد 67 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزش درک شده 67 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت درک شده 59 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزش ویژه برند 61 صفحه🔗بررسی مدل ها و رویکردهای ارزش درک شده🔗نقش شبکه های اجتماعی اینترنتی در مشارکت سیاسی🔗مبانی نظری نقش شبکه های اجتماعی اینترنتی در مشارکت سیاسی🔗پروپوزال نقش شبکه های اجتماعی اینترنتی در مشارکت سیاسی🔗پرسشنامه نقش شبکه های اجتماعی اینترنتی در مشارکت سیاسی🔗نقش شبکه های اجتماعی اینترنتی در مشارکت سیاسی دانشجویان